Jednostki OSP - gmina Kamieniec Ząbkowicki

Ochotnicza Straż Pożarna Ożary.

Ochotnicza Straż Pożarna Ożary.

Ochotnicza Straż Pożarna w Ożarach powstała w 1945 roku. Zrzesza około 30 członków i jest jedna z najbardziej prężnych organizacji na wsi. Na wyposażeniu OSP Ożary znajduje się lekki samochód ratowniczo - gaśniczy  Mercedes Benz, pompy pożarnicze, podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, sprzęt burzący, oświetleniowy i łączności. Jednostka nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 15 razy. 

Ochotnicza Straż Pożarna Kamieniec Ząbkowicki 2.

Ochotnicza Straż Pożarna Kamieniec Ząbkowicki 2.

Ochotnicza Straż Pożarna w Kamieńcu Ząbkowickim II powstała w 1946 roku. Zrzesza około 40 członków, należy do grona najczęściej interweniujących jednostek OSP w powiecie ząbkowickim. Na wyposażeniu OSP Kamieńcu Ząbkowickim II znajduje się średni samochód ratowniczo - gaśniczy Star 244 oraz lekki samochód operacyjny Polonez. Ponadto jednostka posiada sprzęt do działań gaśniczych, ratowniczych (hydraulika siłowa, sprzęt mechaniczny), pompy pożarnicze, sprzęt burzący, ewakuacyjny, oświetleniowy i łączności. OSP Kamieniec Ząbkowicki II nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 60 razy. 

Ochotnicza Straż Pożarna Kamieniec Ząbkowicki 1.

Ochotnicza Straż Pożarna Kamieniec Ząbkowicki 1.

Ochotnicza Straż Pożarna w Kamieńcu Ząbkowickim I powstała w 1945 roku. Zrzesza około 30 członków, należy do grona najczęściej interweniujących jednostek OSP w powiecie ząbkowickim. Na wyposażeniu OSP Kamieńcu Ząbkowickim znajduje się średni samochód ratowniczo - gaśniczy Mercedes Atego, średni samochód ratowniczo - gaśniczy Star 244, lekki samochod ratownictwa wodnego Nissan Navara oraz ponton z silnikiem zaburtowym. Pojazdy wyposażone są w sprzęt do działań gaśniczych, ratowniczych (hydraulika siłowa, sprzęt mechaniczny), pompy pożarnicze, sprzęt burzący, ewakuacyjny, oświetleniowy i łączności. Jednostka od 1995 r.  jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 120 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Topola.

Ochotnicza Straż Pożarna Topola.

Ochotnicza Straż Pożarna w Topoli powstała w 1946 roku. Zrzesza około 25 członków i jest najbardziej prężną organizacją na wsi. Na wyposażeniu OSP Topola znajduje się samochód GLM Renault Master, pistolet do impulsowego gaszenia pożarów "Ifex 3000", pompy pożarnicze, podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, sprzęt burzący, oświetleniowy i łączności. Jednostka nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 15 razy.

Ochotnicza Straż Pożarna Starczów.

Ochotnicza Straż Pożarna Starczów.

Ochotnicza Straż Pożarna w Starczowie powstała na przełomie 1945-1946 roku. Zrzesza około 20 członków i jest jedna z najbardziej prężnych organizacji w Starczowie. Na wyposażeniu OSP Staczów znajduje się podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, pompy pożarnicze, sprzęt burzący, oświetleniowy i łączności. Jednostka obecnie nie posiada samochodu bojowego. OSP Starczów nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 10 razy. 

Ochotnicza Straż Pożarna Doboszowice.

Ochotnicza Straż Pożarna Doboszowice.

Ochotnicza Straż Pożarna w Doboszowicach powstała w 1946 roku. Zrzesza około 20 członków i jest jedna z najbardziej prężnych organizacji w Doboszowicach. Na wyposażeniu OSP Doboszowice znajduje się samochód GLM Opel Vivaro, podstawowy sprzęt do działań gaśniczych, sprzęt burzący, oświetleniowy i łączności. Jednostka nie jest zrzeszona w strukturach KSRG, interweniuje rocznie ok. 10 razy.

   BEZPIECZNY PRZEJAZD
bezpieczny-przejazd_m

              FAJERWERKI

Fajerwerki

 

                Służba Cywilna

godlo1 duze

 

Prezentacja 3333


strazwawa

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania logo psp czarno białe

Dla pracowników:ikona webmail

Informacja telefony

KOMUNIKAT

             

          OD 25 MAJA ZMIANY W OBSŁUDZE INTERESANTÓW.
KomendaPowiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zabkowicach Śl., dopuszcza bezposrednią obsługę interesantów w obszarze działania
sekcji kontrolno-rozpoznawczej, WYŁĄCZNIE PO WCZEŚNIEJSZYM KONTAKCIE TELEFONICZNYM I UZGODNIENIU SPOTKANIA z funkcjonariuszem KP PSP Ząbkowice Śl.

OBSŁUGA INTERESANTÓW BĘDZIE REALIZOWANA ZGODNIE Z PONIŻSZYMI ZASADAMI:
- DOPUSZCZALNA LICZBA INTERESANTÓW W POMIESZCZENIU NIE MOŻE PRZEKROCZYĆ 1 OSOBY NA 1 STANOWISKO.
- PAMIĘTAJ O PODSTAWOWYCH ZALECENIACH DOTYCZĄCYCH ZACHOWANIA BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE EPIDEMII.

PRZYCHODZĄC DO KP PSP ZĄBKOWICE ŚL.
- ZAŁÓŻ MASECZKĘ I RĘKAWICZKI
- ZACHOWAJ DYSTANS OD ROZMÓWCY (2 METRY)

W sprawach niewymagających osobistego udziału, prosimy o korzystanie z alternatywnych sposobu komunikacji za pośrednictwem drogi elektronicznej lub telefonicznej oraz pocztą tradycyjną.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Dane adresowe

Komenda Powiatowa PSP w Ząbkowicach Śl.
ul. Waryńskiego 15
57-200 Ząbkowice Śląskie 

tel.  74-8157-375
fax: 74-8157-683
Sekretariat: kpzabkowice@kwpsp.wroc.pl

 

© 2010 - 2017 KP PSP w Ząbkowicach Śląskich.