Sukcesy, zawody, treningi sportowe strażaków KP PSP w Ząbkowicach Śl.

ROZGRYWKI I LIGI RLHPN 2009/2010

W sezonie 2009/2010 nasza drużyna Straż uczestniczyła w corocznym cyklu rozgrywek Regionalnej Ligi Halowej Piłki Nożnej powiatu ząbkowickiego. Tegoroczne rozgrywki są dla naszej drużyny tym bardziej szczególne, gdyż gramy w ciężko wypracowanej i długo oczekiwanej pierwszej lidze. Na przestrzeni trzech lat, pięliśmy się od najniższego szczebla rozgrywek, zaczynając od trzeciej ligi, kończąc w tym roku jako beniaminek w pierwszej lidze.

Rozgrywki rozpoczęły się 21. 11. 2009 r. w Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich i wzięło w nich udział 12 drużyn pierwszej ligi oraz 20 drużyn drugiej ligi, łącznie ponad 400 zawodników, reprezentujących zróżnicowany poziom gry. Nasza drużyna jest jedynym zespołem reprezentującym zakład pracy, jakim jest Państwowa Straż Pożarna. W skład drużyny wchodzą zawodnicy, którzy od początku założenia drużyny pięli się po szczeblach ligi halowej, a także nowi zawodnicy, którzy dołączyli do zespołu. Kierownikiem i opiekunem drużyny jest asp. Maciej Zając, który od początku powstania drużyny zajmuje się w naszej komendzie rozgrywkami piłki halowej na różnych szczeblach. Szeregi drużyny
KP PSP w Ząbkowicach Śląskich reprezentują:
asp. Maciej Zając,
kpt. Ryszard Gerlach,
kpt. Tomasz Mądry, 
st.sekc.Sopuch Jan
sekc. Waldemar Gnyl,
st. str. Sylwester Dziatłowicz,
st. str. Tomasz Janik,
str. Wojciech Jamborski,
str. Daniel Bukański,
str. Grzegorz Bukański,
str. Marcin Kolasa,
str. Adam Latosiewicz,
str. Mateusz Stachowicz,
str. Przemysław Madej,
str. Kamil Zębala,
str. Jacek Gudz,

kol. Piotr Wiśniewski.

W mijającym sezonie rozgrywek RLHPN 2009/2010 nasza drużyna rozegrała 11 spotkań, wygrywając 7 z nich i ponosząc 4 porażki, strzelając 57 bramek, tracąc tylko 30, to dało nam 21 punktów, klasyfikując naszą drużynę KP PSP w Ząbkowicach Śląskich na bardzo wysokim trzecim miejscu w tabeli. Jednocześnie dało to nam możliwość gry w play-offach ligi, które odbyły się 14. 02. 2010 r. na parkiecie Hali Słonecznej. Jako beniaminek ligi nie zawiedliśmy i w małym finale wygraliśmy z drużyną Przedborowa 7:1. Dało to nam trzecie miejsce w sezonie 2009/2010 RLHPN, było to jednocześnie wielkim zaskoczeniem dla innych drużyn, w których skład wchodzili zawodnicy reprezentujący naszego miejscowego trzecioligowca – Orła Ząbkowice, jak i inne zespoły klasy okręgowej i miejscowych drużyn
A-klasowych. Formą strzelecką w naszej drużynie wyróżnili się nowo przyjęci zawodnicy. Bramki strzelali:
Przemysław Madej – 11
Marcin Kolasa – 10
Maciej Zając – 9
Piotr Wiśniewski – 7
Grzegorz Bukański – 7
Mateusz Stachowicz – 5
Adam Latosiewicz – 4
Wojciech Jamborski – 3
Daniel Bukański – 1

Na słowa pochwały i podziękowania za włożony trud i poświęcenie podczas gry zasługują wszyscy zawodnicy naszej drużyny, zarówno ci, którzy godnie bronili dostępu do naszej bramki, jak również wszyscy, którzy włożyli całe serce i zaangażowanie w grę naszego zespołu. Za to wszystko gorąco dziękuję, choć wiem, że podziękowanie to za mało, by wyrazić moją radość z osiągniętego sukcesu, a za ostre słowa wynikające z emocji w ferworze towarzyszących rozgrywek, szczerze przepraszam wszystkich kolegów.

Kierownik drużyny, asp. Maciej Zając

   BEZPIECZNY PRZEJAZD
bezpieczny-przejazd_m

              FAJERWERKI

Fajerwerki

 

                Służba Cywilna

godlo1 duze

 

Prezentacja 3333


strazwawa

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania logo psp czarno białe

Dla pracowników:ikona webmail

Informacja telefony

KOMUNIKAT

             

          OD 25 MAJA ZMIANY W OBSŁUDZE INTERESANTÓW.
KomendaPowiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zabkowicach Śl., dopuszcza bezposrednią obsługę interesantów w obszarze działania
sekcji kontrolno-rozpoznawczej, WYŁĄCZNIE PO WCZEŚNIEJSZYM KONTAKCIE TELEFONICZNYM I UZGODNIENIU SPOTKANIA z funkcjonariuszem KP PSP Ząbkowice Śl.

OBSŁUGA INTERESANTÓW BĘDZIE REALIZOWANA ZGODNIE Z PONIŻSZYMI ZASADAMI:
- DOPUSZCZALNA LICZBA INTERESANTÓW W POMIESZCZENIU NIE MOŻE PRZEKROCZYĆ 1 OSOBY NA 1 STANOWISKO.
- PAMIĘTAJ O PODSTAWOWYCH ZALECENIACH DOTYCZĄCYCH ZACHOWANIA BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE EPIDEMII.

PRZYCHODZĄC DO KP PSP ZĄBKOWICE ŚL.
- ZAŁÓŻ MASECZKĘ I RĘKAWICZKI
- ZACHOWAJ DYSTANS OD ROZMÓWCY (2 METRY)

W sprawach niewymagających osobistego udziału, prosimy o korzystanie z alternatywnych sposobu komunikacji za pośrednictwem drogi elektronicznej lub telefonicznej oraz pocztą tradycyjną.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Dane adresowe

Komenda Powiatowa PSP w Ząbkowicach Śl.
ul. Waryńskiego 15
57-200 Ząbkowice Śląskie 

tel.  74-8157-375
fax: 74-8157-683
Sekretariat: kpzabkowice@kwpsp.wroc.pl

 

© 2010 - 2017 KP PSP w Ząbkowicach Śląskich.